• 1 Gaynor u12
  • 1 Ballyheane Connaught Youth Cup Winners 2019
  • 1 Gaynor Cup U12
    Mayo Under...
  • 1 Gaynor Cup U12
  • 1 Dave O'Halleran Shield Final

Latest News

Two years since U12 Gaynor Cup win...
29/06/2021 Hard to believe but it's 2 years ago yesterday that this superb squad of girls only went to UL and... read on
14/05/2021 Goal to Work... The original Goal to... read on
28/04/2021 On this day... On this day in 2019... read on
23/07/2019 Connaught Youth... Well done to both Mayo... read on

Fixtures

Friday 23rd July, 2021
Under 13 Boys Red Division
Ballina Town C vs Claremorris C Enda Munelly Ballina
Under 13 Boys White Division
Conn Rangers vs Snugboro Aiden Nevin Conn
Under 13 Boys Gold Division
Conn Rangers B vs Westport Utd D Jonathan Gaughan Conn
Under 13 Boys Blue Division
Kiltimagh/Knock vs Castlebar Celtic Philip O'Brian Gleeson Knock
Under 13 Boys Yellow Division
Swinford B vs Fahy Rovers B Billy Murphy Swinford
Under 13 Boys Blue Division
Westport Utd vs Manulla Ciaran Nevin Westport
Under 13 Boys Green Division
Claremorris B vs Castlebar Celtic B Martin Regan Claremorris
Under 13 Boys Gold Division
Claremorris D vs Snugboro B Vincent Joyce Claremorris
Under 13 Boys Orange Division
Ballyhaunis vs Charlestown S Manning Ballyhaunis
Under 13 Boys Yellow Division
Ballyheane vs Killala Finian Bourke Ballyheane
Under 13 Boys Gold Division
Ballyvary BB B vs Ballinrobe B Lucas Kijowski Ballyvary
Under 13 Boys White Division
Fahy Rovers vs Iorras Aontaithe Greg Flynn Fahy
Under 13 Boys Green Division
Manulla B vs Ballina Town B Aiden Dunleavy Manulla
Under 13 Boys Orange Division
Partry Athletic vs Ballyvary BB James Barrett Partry Athletic
Under 13 Boys Blue Division
Ballina Town vs Claremorris Michael Moran Ballina
Under 13 Boys Red Division
Westport Utd C vs Bangor Hibs Good Referee Westport
Under 13 Boys Green Division
Kiltimagh/Knock B vs Westport Utd B Michael Walsh Knock
Saturday 24th July, 2021
Under 11 Rectangle Division
Ballyglass B vs Ballyvary BB B Oisin Walsh Ballyglass
Under 11 Square Division
Ballina Town vs Killala Jonathan Gaughan Ballina
Under 11 Hexagonal Division
Ballyvary BB D vs Claremorris B Emer O'Neill Ballyvary
Under 11 Cube Division
Fahy Rovers vs Castlebar Town Ciaran Nevin Fahy
Under 11 Square Division
Kiltimagh/Knock vs Swinford Lucas Kijowski Knock
Under 11 Triangle Division
Manulla vs Castlebar Celtic Greg Flynn Manulla
Under 11 Cube Division
Newport Mulranny Wanderers vs Snugboro B Ronan Walsh Mulranny Newport Wanderers
Under 11 Triangle Division
Partry Athletic vs Ballyglass Aiden Nevin Partry Athletic
Under 11 Hexagonal Division
Straide and Foxford A vs Killala B Aiden Dunleavy Green Road Foxford
Under 11 Division Circle
Ballyvary BB C vs Charlestown A Grainne O'Neill Ballyvary
Fahy Rovers B vs Ballyheane A Adrian Redmond Fahy
Sunday 25th July, 2021
Girls Under 13 Amber Division
Ballyvary BB vs Swinford Grainne O'Neill Ballyvary
Girls Under 13 Pearl Division
Castlebar Town vs Claremorris Oisin Walsh Castlebar
Girls Under 13 Amber Division
Conn Rangers vs Castlebar Celtic Billy Murphy Conn
Girls Under 13 Pearl Division
Kiltimagh/Knock vs Westport Utd Ciaran Nevin Knock
Manulla vs Killala Adrian Redmond Manulla
Girls Under 13 Amber Division
Straide and Foxford vs Kilmurry Jonathan Gaughan Green Road Foxford
Monday 26th July, 2021
Under 17 Silver Division
Claremorris B vs Kiltimagh/Knock B Vincent Joyce Claremorris
Swinford vs Snugboro Billy Murphy Abbeyfeale Utd
Westport Utd B vs Fahy Rovers Tom Jennings Westport
Under 17 Boys Red division
Ballinrobe vs Castlebar Celtic Tony Cosgrove Ballinrobe
Ballyvary BB vs Iorras Aontaithe Greg Flynn Ballyvary
Kilmurry vs Westport Utd C Ann Sweeney Kilmurry
Under 17 Boys Blue Division
Ballyglass A vs Charlestown A Lucas Kijowski Ballyglass
Snugboro B vs Westport Utd D Declan Kavanagh Snugboro
Straide and Foxford A vs Partry Athletic A Adrian Redmond Green Road Foxford
Under 17 Gold Division
Ballina Town vs Westport Utd John Mulroe Ballina
Ballyheane vs Conn Rangers Philip O'Brian Gleeson Ballyheane
Kiltimagh/Knock vs Claremorris Michael Moran Knock
Tuesday 27th July, 2021
Under 12 Girls Purple Division
Kilmurry vs Ballyvary BB Adrian Redmond Kilmurry
Conn Rangers vs Killala Aiden Dunleavy Conn
Girls Under 12 Green Division
Manulla B vs Claremorris B Oisin Walsh Manulla
Westport Utd B vs Castlebar Celtic Ann Sweeney Westport
Under 12 Girls Pink Division
Claremorris vs Westport Utd Grainne O'Neill Claremorris
Kiltimagh/Knock vs Ballinrobe Lucas Kijowski Knock
Manulla vs Castlebar Town Jonathan Gaughan Manulla
Under 17 Girls Violet Division
Killala vs Manulla M McCay Kilalla
Straide and Foxford vs Ballina Town Michael Moran Green Road Foxford
Kilmurry vs Conn Rangers Aiden Nevin Kilmurry
Wednesday 28th July, 2021
Under 15 Boys Brown Division
Achill Rovers vs Snugboro TBC Achill
Fahy Rovers vs Straide and Foxford TBC Fahy
Glenhest Rovers vs Ballyvary BB TBC Glenhest
Under 15 Boys Green Division
Ballina Town vs Kilmurry TBC Ballina
Castlebar Celtic vs Claremorris TBC Castlebar
Iorras Aontaithe vs Westport Utd TBC Erris
Under 15 Boys Blue Division
Killala vs Ballina Town B TBC Kilalla
Kilmurry B vs Claremorris B TBC Kilmurry
Westport Utd B vs Castlebar Celtic B TBC Westport
Under 15 Boys White Division
Fahy Rovers B vs Ballina Town D TBC Fahy
Snugboro B vs Claremorris C TBC Snugboro
Westport Utd D vs Iorras Aontaithe B TBC Westport
Under 15 Boys Orange Division
Ballyheane vs Conn Rangers TBC Ballyheane
Kiltimagh/Knock vs Manulla TBC Knock
Swinford vs Ballinrobe TBC Swinford
Under 15 Boys Yellow Division
Ballinrobe B vs Partry Athletic TBC Ballinrobe
Ballyhaunis vs Charlestown TBC Ballyhaunis
Castlebar Town vs Ballyglass TBC Castlebar Town
Under 15 Boys Black Division
Ballina Town C vs Kiltimagh/Knock B TBC Ballina
Conn Rangers B vs Manulla B TBC Conn
Swinford B vs Westport Utd C TBC Swinford
Thursday 29th July, 2021
Girls Under 15 Emerald Division
Ballina Town vs Westport Utd B TBC Ballina
Girls Under 15 Diamond Division
Ballinrobe vs Conn Rangers TBC Ballinrobe
Girls Under 15 Ruby Division
Castlebar Celtic vs Swinford TBC Castlebar
Castlebar Town vs Kiltimagh/Knock TBC Castlebar Town
Girls Under 15 Emerald Division
Manulla vs Fahy Rovers TBC Manulla
Girls Under 15 Ruby Division
Snugboro vs Killala TBC Snugboro
Friday 30th July, 2021
Under 13 Boys Green Division
Ballina Town B vs Claremorris B TBC Ballina
Under 13 Boys Orange Division
Ballinrobe vs Charlestown TBC Ballinrobe
Under 13 Boys Gold Division
Ballinrobe B vs Claremorris D TBC Ballinrobe
Under 13 Boys Orange Division
Castlebar Town vs Ballyvary BB TBC Castlebar Town
Under 13 Boys Red Division
Claremorris C vs Kiltimagh/Knock C TBC Claremorris
Under 13 Boys Blue Division
Claremorris vs Kiltimagh/Knock TBC Claremorris
Under 13 Boys Yellow Division
Fahy Rovers B vs Ballyheane TBC Fahy
Under 13 Boys White Division
Iorras Aontaithe vs Conn Rangers TBC Erris
Under 13 Boys Yellow Division
Killala vs Achill Rovers TBC Kilalla
Under 13 Boys White Division
Kilmurry vs Fahy Rovers TBC Kilmurry
Under 13 Boys Yellow Division
Kilmurry B vs Swinford B TBC Kilmurry
Under 13 Boys Blue Division
Manulla vs Castlebar Celtic TBC Manulla
Under 13 Boys Orange Division
Newport Mulranny Wanderers vs Partry Athletic TBC Newport
Under 13 Boys Gold Division
Snugboro B vs Conn Rangers B TBC Snugboro
Under 13 Boys White Division
Swinford vs Snugboro TBC Swinford
Under 13 Boys Red Division
Westport Utd C vs Ballina Town C TBC Westport
Under 13 Boys Blue Division
Westport Utd vs Ballina Town TBC Westport
Under 13 Boys Gold Division
Westport Utd D vs Ballyvary BB B TBC Westport
Under 13 Boys Green Division
Westport Utd B vs Manulla B TBC Westport
Kiltimagh/Knock B vs Castlebar Celtic B TBC Knock
Saturday 31st July, 2021
Under 11 Rectangle Division
Ballyvary BB B vs Partry Athletic B TBC Ballyvary
Under 11 Cube Division
Achill Rovers vs Fahy Rovers TBC Achill
Under 11 Triangle Division
Ballinrobe vs Partry Athletic TBC Ballinrobe
Ballyglass vs Manulla TBC Ballyglass
Under 11 Division Circle
Ballyheane A vs Manulla C TBC Ballyheane
Under 11 Hexagonal Division
Ballyvary BB D vs Straide and Foxford A TBC Ballyvary
Under 11 Division Circle
Charlestown A vs Fahy Rovers B TBC Charlestown
Under 11 Square Division
Claremorris vs Ballina Town TBC Claremorris
Killala vs Kiltimagh/Knock TBC Kilalla
Under 11 Cube Division
Snugboro B vs Castlebar Town TBC Snugboro
Under 11 Hexagonal Division
Swinford B vs Claremorris B TBC Swinford
Under 13 Boys Red Division
Bangor Hibs vs Killala B TBC Bangor Hibs
Sunday 01st August, 2021
Girls Under 13 Amber Division
Ballyvary BB vs Kilmurry TBC Ballyvary
Castlebar Celtic vs Swinford TBC Celtic Park
Girls Under 13 Pearl Division
Claremorris vs Manulla TBC Claremorris
Girls Under 13 Amber Division
Conn Rangers vs Ballinrobe TBC Conn
Girls Under 13 Pearl Division
Kiltimagh/Knock vs Castlebar Town TBC Knock
Westport Utd vs Killala TBC Westport
Monday 02nd August, 2021
Under 17 Silver Division
Fahy Rovers vs Claremorris B TBC Abbeyfeale Utd
Kiltimagh/Knock B vs Swinford TBC Knock
Snugboro vs Westport Utd B TBC Abbeyfeale Utd
Under 17 Boys Red division
Castlebar Celtic vs Kilmurry TBC Celtic Park
Iorras Aontaithe vs Ballinrobe TBC Erris
Westport Utd C vs Ballyvary BB TBC Westport
Under 17 Boys Blue Division
Charlestown A vs Straide and Foxford A TBC Charlestown
Glenhest Rovers A vs Snugboro B TBC Glenhest
Westport Utd D vs Partry Athletic A TBC Westport
Under 17 Gold Division
Claremorris vs Ballina Town TBC Claremorris
Conn Rangers vs Kiltimagh/Knock TBC Conn
Westport Utd vs Ballyheane TBC Westport
Tuesday 03rd August, 2021
Under 12 Girls Purple Division
Ballyvary BB vs Killala TBC Ballyvary
Swinford vs Kilmurry TBC Swinford
Girls Under 12 Green Division
Castlebar Celtic vs Manulla B TBC Castlebar
Claremorris B vs Snugboro TBC Claremorris
Under 12 Girls Pink Division
Kiltimagh/Knock vs Castlebar Town TBC Knock
Manulla vs Claremorris TBC Manulla
Westport Utd vs Ballinrobe TBC Westport
Under 17 Girls Violet Division
Conn Rangers vs Ballina Town TBC Conn
Manulla vs Straide and Foxford TBC Manulla
Westport Utd vs Killala TBC Westport
Wednesday 04th August, 2021
Under 15 Boys Brown Division
Achill Rovers vs Fahy Rovers TBC Achill
Glenhest Rovers vs Straide and Foxford TBC Glenhest
Snugboro vs Ballyvary BB TBC Snugboro
Under 15 Boys Green Division
Claremorris vs Iorras Aontaithe TBC Claremorris
Kilmurry vs Castlebar Celtic TBC Kilmurry
Westport Utd vs Ballina Town TBC Westport
Under 15 Boys Blue Division
Castlebar Celtic B vs Claremorris B TBC Castlebar
Killala vs Westport Utd B TBC Kilalla
Kilmurry B vs Ballina Town B TBC Kilmurry
Under 15 Boys White Division
Fahy Rovers B vs Westport Utd D TBC Fahy
Iorras Aontaithe B vs Claremorris C TBC Erris
Snugboro B vs Ballina Town D TBC Snugboro
Under 15 Boys Orange Division
Conn Rangers vs Manulla TBC Conn
Kiltimagh/Knock vs Ballinrobe TBC Knock
Swinford vs Ballyheane TBC Swinford
Under 15 Boys Yellow Division
Ballyglass vs Ballyhaunis TBC Ballyglass
Charlestown vs Ballinrobe B TBC Charlestown
Partry Athletic vs Castlebar Town TBC Partry Athletic
Under 15 Boys Black Division
Kiltimagh/Knock B vs Conn Rangers B TBC Knock
Manulla B vs Swinford B TBC Manulla
Westport Utd C vs Ballina Town C TBC Westport
Thursday 05th August, 2021
Girls Under 15 Ruby Division
Castlebar Celtic vs Snugboro TBC Castlebar
Castlebar Town vs Swinford TBC Castlebar Town
Girls Under 15 Emerald Division
Claremorris B vs Ballina Town TBC Claremorris
Girls Under 15 Diamond Division
Conn Rangers vs Westport Utd TBC Conn
Girls Under 15 Ruby Division
Killala vs Kiltimagh/Knock TBC Kilalla
Girls Under 15 Diamond Division
Kilmurry vs Ballinrobe TBC Kilmurry
Girls Under 15 Emerald Division
Westport Utd B vs Manulla TBC Westport
Friday 06th August, 2021
Under 13 Boys Red Division
Ballina Town C vs Bangor Hibs TBC Ballina
Under 13 Boys Blue Division
Ballina Town vs Manulla TBC Ballina
Under 13 Boys Yellow Division
Ballyheane vs Achill Rovers TBC Ballyheane
Under 13 Boys Orange Division
Ballyvary BB vs Newport Mulranny Wanderers TBC Ballyvary
Under 13 Boys Blue Division
Castlebar Celtic vs Claremorris TBC Castlebar
Under 13 Boys Green Division
Castlebar Celtic B vs Manulla B TBC Castlebar
Under 13 Boys Orange Division
Charlestown vs Ballyhaunis TBC Charlestown
Under 13 Boys Red Division
Claremorris C vs Bangor Hibs TBC Claremorris
Under 13 Boys Gold Division
Claremorris D vs Conn Rangers B TBC Claremorris
Under 13 Boys Green Division
Claremorris B vs Kiltimagh/Knock B TBC Claremorris
Under 13 Boys White Division
Conn Rangers vs Kilmurry TBC Conn
Fahy Rovers vs Swinford TBC Fahy
Under 13 Boys Red Division
Killala B vs Claremorris C TBC Kilalla
Under 13 Boys Yellow Division
Killala vs Swinford B TBC Kilalla
Kilmurry B vs Fahy Rovers B TBC Kilmurry
Under 13 Boys Red Division
Kiltimagh/Knock C vs Westport Utd C TBC Knock
Under 13 Boys Blue Division
Kiltimagh/Knock vs Westport Utd TBC Knock
Under 13 Boys Orange Division
Partry Athletic vs Charlestown TBC Partry Athletic
Under 13 Boys Gold Division
Snugboro B vs Ballyvary BB B TBC Snugboro
Under 13 Boys White Division
Snugboro vs Iorras Aontaithe TBC Snugboro
Under 13 Boys Green Division
Westport Utd B vs Ballina Town B TBC Westport
Under 13 Boys Gold Division
Westport Utd D vs Ballinrobe B TBC Westport
view all fixtures here

Results

Friday 23rd July, 2021
Under 13 Boys Orange Division
Newport Mulranny Wanderers 0 vs 6 Ballinrobe
Under 13 Boys Yellow Division
Achill Rovers 3 vs 0 Kilmurry B
Under 13 Boys White Division
Kilmurry 3 vs 0 Swinford
Under 13 Boys Red Division
Kiltimagh/Knock C 3 vs 0 Killala B
Thursday 22nd July, 2021
Girls Under 15 Ruby Division
Killala 3 vs 0 Castlebar Town
Kiltimagh/Knock 3 vs 0 Castlebar Celtic
Girls Under 15 Emerald Division
Westport Utd B 0 vs 3 Claremorris B
Girls Under 15 Diamond Division
Westport Utd 0 vs 3 Kilmurry
Wednesday 21st July, 2021
Under 15 Boys Brown Division
Achill Rovers 2 vs 2 Snugboro
Fahy Rovers 3 vs 1 Straide and Foxford
Under 15 Boys Green Division
Westport Utd 2 vs 0 Castlebar Celtic
Under 15 Boys Blue Division
Ballina Town B 6 vs 0 Westport Utd B
Castlebar Celtic B 10 vs 2 Kilmurry B
Claremorris B 6 vs 1 Killala
Under 15 Boys White Division
Ballina Town D 1 vs 1 Westport Utd D
Claremorris C 3 vs 6 Fahy Rovers B
Under 15 Boys Orange Division
Ballinrobe 5 vs 0 Ballyheane
Conn Rangers 2 vs 3 Kiltimagh/Knock
Manulla 7 vs 0 Swinford
Under 15 Boys Yellow Division
Ballyhaunis 4 vs 1 Ballinrobe B
Under 15 Boys Black Division
Manulla B 1 vs 4 Kiltimagh/Knock B
Swinford B 0 vs 3 Ballina Town C
Westport Utd C 3 vs 0 Conn Rangers B
Tuesday 20th July, 2021
Under 12 Girls Purple Division
Killala 3 vs 0 Swinford
Ballyvary BB 3 vs 10 Conn Rangers
Girls Under 12 Green Division
Manulla B 1 vs 5 Snugboro
Under 12 Girls Pink Division
Ballinrobe 1 vs 2 Manulla
Westport Utd 0 vs 3 Kiltimagh/Knock
Under 17 Girls Violet Division
Kilmurry 3 vs 3 Straide and Foxford
Westport Utd 1 vs 1 Manulla
Monday 19th July, 2021
Under 17 Silver Division
Claremorris B 1 vs 4 Swinford
Fahy Rovers 3 vs 9 Snugboro
Under 17 Boys Blue Division
Snugboro B 0 vs 9 Straide and Foxford A
Westport Utd D 1 vs 3 Glenhest Rovers A
Under 17 Gold Division
Ballyheane 1 vs 0 Ballina Town
Sunday 18th July, 2021
Girls Under 13 Amber Division
Ballyvary BB 0 vs 3 Conn Rangers
Castlebar Celtic 4 vs 4 Ballinrobe
Girls Under 13 Pearl Division
Killala 3 vs 0 Castlebar Town
Girls Under 13 Amber Division
Swinford 2 vs 0 Straide and Foxford
Girls Under 13 Pearl Division
Westport Utd 0 vs 0 Manulla
Saturday 17th July, 2021
Under 11 Division Circle
Ballyheane A 3 vs 5 Ballyvary BB C
Under 11 Cube Division
Achill Rovers 5 vs 3 Newport Mulranny Wanderers
Under 13 Boys Red Division
Bangor Hibs 8 vs 2 Kiltimagh/Knock C
Under 11 Square Division
Claremorris 2 vs 2 Killala
Under 11 Division Circle
Fahy Rovers B 5 vs 5 Manulla C
Under 11 Hexagonal Division
Killala B 3 vs 0 Claremorris B
Under 11 Rectangle Division
Manulla B 1 vs 4 Partry Athletic B
Under 11 Triangle Division
Partry Athletic 4 vs 1 Manulla
Under 11 Cube Division
Snugboro B 4 vs 3 Fahy Rovers
Under 11 Square Division
Swinford 5 vs 2 Ballina Town
Friday 16th July, 2021
Under 13 Boys Gold Division
Ballinrobe B 3 vs 3 Snugboro B
Under 13 Boys Yellow Division
Achill Rovers 3 vs 0 Swinford B
Under 13 Boys Orange Division
Ballyhaunis 7 vs 3 Newport Mulranny Wanderers
Under 13 Boys Blue Division
Castlebar Celtic 3 vs 1 Ballina Town
Under 13 Boys Orange Division
Charlestown 2 vs 5 Castlebar Town
Under 13 Boys Red Division
Claremorris C 1 vs 6 Westport Utd C
Under 13 Boys Blue Division
Claremorris 0 vs 3 Westport Utd
Under 13 Boys Gold Division
Conn Rangers B 0 vs 8 Ballyvary BB B
Under 13 Boys Yellow Division
Fahy Rovers B 0 vs 5 Killala
Under 13 Boys White Division
Iorras Aontaithe 2 vs 6 Kilmurry
Under 13 Boys Red Division
Killala B 1 vs 3 Ballina Town C
Under 13 Boys Yellow Division
Kilmurry B 1 vs 6 Ballyheane
Under 13 Boys Green Division
Kiltimagh/Knock B 3 vs 1 Manulla B
Under 13 Boys Blue Division
Manulla 9 vs 4 Kiltimagh/Knock
Under 13 Boys White Division
Snugboro 7 vs 4 Fahy Rovers
Swinford 2 vs 2 Conn Rangers
Under 13 Boys Green Division
Westport Utd B 9 vs 0 Claremorris B
Under 13 Boys Gold Division
Westport Utd D 7 vs 2 Claremorris D
Under 13 Boys Orange Division
Ballinrobe 8 vs 3 Partry Athletic
Thursday 15th July, 2021
Girls Under 15 Diamond Division
Kilmurry 3 vs 3 Conn Rangers
Ballinrobe 0 vs 2 Claremorris
Girls Under 15 Ruby Division
Castlebar Celtic 3 vs 7 Killala
Kiltimagh/Knock 2 vs 2 Swinford
Wednesday 14th July, 2021
Under 15 Boys Brown Division
Ballyvary BB 0 vs 3 Fahy Rovers
Snugboro 1 vs 2 Glenhest Rovers
Straide and Foxford 1 vs 4 Achill Rovers
Under 15 Boys Green Division
Castlebar Celtic 3 vs 0 Iorras Aontaithe
Kilmurry 2 vs 3 Westport Utd
Under 15 Boys Blue Division
Claremorris B 3 vs 1 Ballina Town B
Westport Utd B 3 vs 0 Kilmurry B
Under 15 Boys White Division
Claremorris C 1 vs 3 Ballina Town D
Fahy Rovers B 3 vs 2 Iorras Aontaithe B
Westport Utd D 1 vs 1 Snugboro B
Under 15 Boys Orange Division
Ballyheane 3 vs 3 Kiltimagh/Knock
Manulla 2 vs 7 Ballinrobe
Swinford 8 vs 4 Conn Rangers
Under 15 Boys Yellow Division
Ballinrobe B 4 vs 1 Ballyglass
Castlebar Town 0 vs 7 Ballyhaunis
Partry Athletic 4 vs 0 Charlestown
Under 15 Boys Black Division
Ballina Town C 5 vs 1 Manulla B
Conn Rangers B 4 vs 0 Swinford B
Kiltimagh/Knock B 0 vs 5 Westport Utd C
Tuesday 13th July, 2021
Under 12 Girls Purple Division
Kilmurry 6 vs 1 Conn Rangers
Swinford 1 vs 2 Ballyvary BB
Girls Under 12 Green Division
Snugboro 2 vs 5 Castlebar Celtic
Westport Utd B 3 vs 1 Manulla B
Under 12 Girls Pink Division
Ballinrobe 1 vs 2 Castlebar Town
Claremorris 1 vs 3 Kiltimagh/Knock
Manulla 3 vs 0 Westport Utd
Under 17 Girls Violet Division
Ballina Town 0 vs 1 Westport Utd
Killala 3 vs 3 Kilmurry
Straide and Foxford 1 vs 4 Conn Rangers
Monday 12th July, 2021
Under 17 Silver Division
Snugboro 5 vs 1 Kiltimagh/Knock B
Swinford 6 vs 1 Fahy Rovers
Westport Utd B 6 vs 0 Claremorris B
Under 17 Boys Red division
Ballinrobe 2 vs 0 Ballyvary BB
Castlebar Celtic 2 vs 0 Westport Utd C
Kilmurry 2 vs 2 Iorras Aontaithe
Under 17 Boys Blue Division
Charlestown A 4 vs 0 Glenhest Rovers A
Straide and Foxford A 3 vs 0 Westport Utd D
Under 17 Gold Division
Ballina Town 5 vs 0 Conn Rangers
Claremorris 4 vs 1 Westport Utd
Kiltimagh/Knock 0 vs 2 Ballyheane
Sunday 11th July, 2021
Girls Under 13 Amber Division
Ballinrobe 4 vs 1 Ballyvary BB
Girls Under 13 Pearl Division
Castlebar Town 2 vs 3 Manulla
Girls Under 13 Amber Division
Conn Rangers 5 vs 0 Straide and Foxford
Girls Under 13 Pearl Division
Killala 1 vs 1 Kiltimagh/Knock
Girls Under 13 Amber Division
Kilmurry 3 vs 0 Swinford
Girls Under 13 Pearl Division
Westport Utd 0 vs 4 Claremorris
Saturday 10th July, 2021
Under 11 Square Division
Claremorris 4 vs 2 Kiltimagh/Knock
Under 11 Division Circle
Ballyvary BB C 6 vs 0 Manulla C
Under 11 Triangle Division
Castlebar Celtic 6 vs 6 Partry Athletic
Under 11 Cube Division
Castlebar Town 2 vs 4 Newport Mulranny Wanderers
Under 11 Hexagonal Division
Killala B 3 vs 0 Swinford B
Under 11 Rectangle Division
Manulla B 1 vs 7 Ballyvary BB B
Under 11 Cube Division
Snugboro B 2 vs 6 Achill Rovers
Under 11 Square Division
Swinford 1 vs 1 Killala
Friday 09th July, 2021
Under 13 Boys Red Division
Ballina Town C 0 vs 3 Kiltimagh/Knock C
Under 13 Boys Blue Division
Ballina Town 3 vs 0 Kiltimagh/Knock
Under 13 Boys Gold Division
Ballinrobe B 6 vs 2 Conn Rangers B
Under 13 Boys Yellow Division
Fahy Rovers B 0 vs 3 Achill Rovers
Under 13 Boys Orange Division
Newport Mulranny Wanderers 1 vs 6 Castlebar Town
Under 13 Boys Green Division
Westport Utd B 2 vs 0 Castlebar Celtic B
Under 13 Boys Red Division
Bangor Hibs 3 vs 4 Claremorris C
Under 13 Boys Blue Division
Castlebar Celtic 1 vs 4 Westport Utd
Under 13 Boys Green Division
Claremorris B 2 vs 1 Manulla B
Under 13 Boys Red Division
Killala B 0 vs 5 Westport Utd C
Under 13 Boys Yellow Division
Kilmurry B 1 vs 3 Killala
Under 13 Boys Blue Division
Manulla 5 vs 1 Claremorris
Under 13 Boys White Division
Snugboro 7 vs 2 Kilmurry
Under 13 Boys Green Division
Ballina Town B 6 vs 0 Kiltimagh/Knock B
Under 13 Boys Orange Division
Ballinrobe 3 vs 3 Ballyvary BB
Under 13 Boys White Division
Fahy Rovers 3 vs 0 Conn Rangers
Under 13 Boys Gold Division
Westport Utd D 1 vs 6 Snugboro B
view all results here

Upcoming Events

Facebook